Квітник "4-ка"

Підставки на квіти з лози — це ручна робота. Підставки для квітів із лози прекрасно доповнять інтер'єр у вітальні, спальнях, лоджиях, а також на дворі біля Вашої оселі. Вирушаємо підставки для квітів із лози на всій території України за доступними цінами.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота підставки | 1070 мм |
| Місткість горщиків | 4 шт. |
| Ширина підставки | 400 мм |
| Глибина підставки | 400 мм |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Виробник | Орос |
| Матеріал | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горщика | 16 см |
| Може митися | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴











