
Набір 6крісел Звичайних з подушками +стіл 150*90
23 000 ₴/набір
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1,55
Відправка з 05 червня 2026+380978965201
- +380 (96) 690-06-14Онлайн-консультант
- +380 (97) 896-52-01Прийом заказов
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблі з лози. 6 крісел з подушками та великий стіл просто шедеври лозоплетення. Ніжки обплетені гарними візерунками, підлокітники з вигнутими формами, спинки з красивою окантовкою й округлими формами .Живіть гарно!
В основі меблів із лози лежить дерев'яний каркас, що підвищує їхню міцність. Після цього меблі покриваємо шаром лаку.
Набір плетених меблів можна без найменшого побоювання залишити на цілу ніч просто неба, водночас не варто побоюватися раптового дощу або різкої зміни температури. Ви вирішили купити набір плетених меблів? Тоді вам варто знати, що лоза не боїться ні морозу, ні яскравого палючого сонця. Це дійсно найкращі меблі для умов дачі, заміського будинку та навіть міської квартири.
Виробляємо доставку плетених меблів із лози на всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", "Ін-тайм" і "Делівері".
Наші вироби з лози Ви можете отримати у своєму місті, якщо в такому є хоча б одна з транспортних компаній.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Орос |
| Колір меблів | Натуральний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 720 |
| Ширина столу | 750 |
| Ширина крісла | 1100 мм |
| Глибина крісла | 1000 мм |
| Покрито захисним шаром | масляним лаком |
| Кількість крісел | 4 |
| Довжина столу | 950 |
| Може митися | Так |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 000 ₴/набір










