Підставка "Парус"

Підставка під квіти з лози. Прихильники домашніх квітів постійно хочеться, щоб їхні улюбленці були найпривабливішими. Крім догляду за рослинами, багато хто набуває декоративних підставок і чудових квіткових горщиків. Підставки на квіти Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині.
Підставки на квіти з лози — це ручна робота. Підставки для квітів із лози прекрасно доповнять інтер'єр у вітальні, спальнях, лоджиях, а також на дворі біля Вашої оселі. Вирушаємо підставки для квітів із лози на всій території України за доступними цінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота підставки | 470 мм |
| Місткість горщиків | 1 шт. |
| Ширина підставки | 220 мм |
| Глибина підставки | 180 мм |
| Варіант установки підставки | стіна |
| Виробник | Орос |
| Матеріал | Лоза |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Може митися | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
- Можливості поставок: 10 шт./тиждень







