Підставка "Трактор"
Підставка під квіти з лози. Прихильники домашніх квітів постійно хочеться, щоб їхні улюбленці були найпривабливішими. Крім догляду за рослинами, багато хто набуває декоративних підставок і чудових квіткових горщиків. Підставки на квіти Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині.
Підставки на квіти з лози — це ручна робота. Підставки для квітів із лози прекрасно доповнять інтер'єр у вітальні, спальнях, лоджиях, а також на дворі біля Вашої оселі. Вирушаємо підставки для квітів із лози на всій території України за доступними цінами.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орос |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Трактор |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість горщиків | 1 |
| Може митися | Так |
| Діаметр горщика вгорі, см | 20 |
| Діаметр горщика внизу, см | 17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴









