Стіл ДхШхВ 70х55х55
Стульчик ШхГхВ 27х30х55
Робимо доставку меблів по всій території України транспортними компаніями "Нова пошта", "АвтоЛюкс, Укрпошта та "Делівері".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орос |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 5 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 550 мм |
| Глибина столу | 550 мм |
| Довжина столу | 700 мм |
| Склад комплекту | |
| Крісло | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір меблів | Натуральний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴/комплект



