
Підставка для квітів "8-ка"
2 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 8,15
Відправка з 11 травня 2026+380978965201
- +380 (96) 690-06-14Онлайн-консультант
- +380 (97) 896-52-01Прийом заказов
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квітник "8-ка"
Підставка під квіти з лози. Підставки на квіти Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині.
Підставки на квіти з лози — це ручна робота. Підставки для квітів із лози прекрасно доповнять інтер'єр у вітальні, спальні, а також на дворі біля Вашої оселі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Орос |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Лоза |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 8 шт. |
| Ширина підставки | 67 мм |
| Глибина підставки | 70 мм |
| Висота підставки | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Може митися | Так |
| Діаметр горщика внизу | 16 см |
| Діаметр горщика вгорі | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴










